21. 1. 2012

Gotta catch 'em all!

Kdo by neznal. Ten seriál jsem milovala, měla jsem velkou sbírku samolepek a takových těch "měnících se" obrázků a taky tu někde mám pokébal i s dvěma pokémonama.
A tuhle větu si nepochybně každý, kdo je sledoval, pamatuje.
Já si ji dovolila použít v trochu jiném kontextu - pokusila jsem se najít co nejvíc sociálních sítí, ale bylo mi jasné, že především ohledně Asie nemám nejmenší šanci, tak jsem sebrala alespoň to, co jsem mohla. A vzniklo z toho tohle:


Nutno podotknout, že o velké části jsem skoro ani neslyšela a u některých si ani nejsem jistá, jestli jsou to vůbec sociální sítě, ale google mi je jako "social network" nabídl, tak co.

A pak jsem taky udělala obrázek s tím, co jsem "ulovila já". Rozhodně nehodlám jejich počet zvyšovat, bohatě mi to stačí.


Youtube na videa, blog na publikování a lidé na diskuze, kde většinou správcuji. Samozřejmě používám ještě ICQ a skype, ale výhradně jako program pro komunikaci, kde mám na skypu tři lidi a s nikým jiným se tam do kontaktu nedostanu a na ICQ sice víc, ale píšu si tam s velmi málo lidmi a opět se s nikým jiným do kontaktu nedostanu - proto je nezařazuji mezi sociální sítě. Jak fungují jejich webové stránky a různé přídavné záležitosti ani nevím.


Článek na téma Sociální sítě


Žádné komentáře:

Okomentovat