4. 4. 2011

Scia, boule, autismus

Projíždím si tak staré články, částečně kvůli tématu týdne a částečně kvůli nudě, jelikož čekám, až začne seminář z českých a československých právních dějin, a koukám, že už jsem dlouho o sobě nenapsala žádné novinky.

Nejprve tedy obecná rovina.
V sobotu jsem dělala scia, a protože jsem si nezaplatila semafor, dozvím se až dvanáctého, jak jsem asi dopadla. Upřímně doufám, že budu moci odvodit, že jsem se na právo dostala, a už na ně nebudu muset znovu jít (upřímně doufám, že se tam dostali všichni, kteří na nich byli, protože jsou to fajn lidi a jsem s nimi ráda v ročníku), ale tak jistá si nejsem.
Ale moc, moc tam chci. Chci mít za sebou většinu předmětů prváku a moci si naflákat znovu psychologii a psychopatologii, psychologii gamblerství, sociální psychologii, uvidím jak to bude s forenzní psychologií, soudní lékařství a slyšela jsem o jednoduchém předmětu sovětské právo.

Další neobecné věci...
...mívám divnější a divnější sny. Některé jsou bláznivé, některé děsivé, některé smrtící, některé předpovídací (například se minulý týden konaly volby do akademického senátu a mně se zdálo, že sedíme v posluchárně a všichni náruživě něco řeší, a nejvíc jeden náš známý agitátor a aktivista. Řekla jsem to kolegyni, no a ta mi den po vyhodnocení výsledků voleb říkala, že jí onen aktivista psal, jak je z toho hotovej, jak se cítí hrozně, jak je to příšerný. Volby totiž nedopadly úplně podle jeho představ a hrozně to řešil.).

Nebo včera v noci, to se mi zdálo o mimozemšťanech. A kromě toho, že jsem si v tom snu řekla, že by bylo blbý, aby nad nimi nešlo vyhrát, a tak by bylo fajn, aby přilítli další a zlikvidovali je, načež se to stalo, mě probudil šramot na poličce. Já jen zaregistrovala, že se sunou dolů všechny kabely, co tam ležely, tudíž od notebooku, nabíječka a prodlužovačka, a spadlo mi to na hlavu. Teď tam mám hezkou bouli.

Dnes v noci se mi zase zdál sen na motivy hororu Jeskyně s Eddiem Cibrianem. Ke konci snu jsem si už říkala, že to nemůže dopadnout dobře a že už chci konec. A probudila jsem se. Občas se mi to takhle stává. Ale pozor, jestli jste to někdo viděl, tak ta holka na úplném konci v mém snu nebyla napadena parazitem, jenž se chce dostat na povrch, ale přiotrávená kyanidem a měla takovéto halucinace. Zvláštní.

Z dalšího neoficiálního hlediska...
...vzhledem k mému nynějšímu zaujetí pro autismus, jsem začala nezávazně uvažovat i o tom dávno zmíněném pokračování After, které bych ale přece jen pojala jinak, než bylo původně v plánu. (No já se vykecávám dlouho, tady vidíte, že mám opravdu času dost.)
Zakončila bych to tedy tím, že tenhle týden mi nejspíš bude vyhovovat časově, takže snad se můžete těšit na dokončení Obsidiánové pevnosti a možná, možná začátek něčeho nového. V nejbližší době hlavně, až dá taylorova na blog vyhodnocení kola soutěže, i můj soutěžní kousek s Macem a 11. září a také krátkou vzpomínku na téma týdne.


Žádné komentáře:

Okomentovat